HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZ

Hatipoğlu Güneş Kiremit, 1973’den günümüze 40 yılı aşkın bir süredir kalite ve güven ilkesi ile hareketle imalat sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir.
Fabrikamız açık alanı 38.556 m2 ,kapalı alanı 10.642m2 olup tabii ve suni kurutma sistemleriyle kiremit üretilmektedir.2015 yılı faaliyete giren Türkiye’ nin en modern üretim hattıyla beton kiremit üretimine başlanmış dünya standartlarında ürettiği beton kiremit ürünlerini ürün gamına katmıştır.
Fabrikamız kurulu alanı Kütahya-Eskişehir Karayolu 5. Km – KÜTAHYA adresindedir.

ÜRETİM

Üretimin her aşaması ; Hammadde seçiminden hazırlanmasına , şekillendirmeden paketlemeye kadar titizlikle ve günümüz teknolojisine uygun olarak uygulanmaktadır.
Ayrıca, firmamız modern üretim anlayışına uygun olarak eleman eğitimine de önem vermektedir.

GARANTİ

Kiremitlerimiz TS EN 1304 ve TS EN 490 belgeli olup, kurduğumuz ARGE laboratuarı ile ürünlerimiz; Mahya, Marsilya, Granada, Valensiya ,Akdeniz ve Osmanlı kiremit gibi kil kiremitlerimiz ile beraber Frig ve Kybele serisi beton kiremitlerimiz ve bağlantı parçaları düzenli olarak deneylerden geçmekte ve deney raporlarımız TSE tarafından değerlendirilmektedir. Ayrıca firmamız modern beton kiremit fabrikası ile 2015 yılı içerisinde ISO 9001 : 2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 14001 : 2004 çevre yönetim sistemi belgelerini almıştır.

AMAÇ – HEDEF

Hatipoğlu Güneş Kiremit köklü geçmişinin oluşturduğu bilgi birikimi ve teknoloji ile saglam, güvenilir, her zevke hitap eden, yapıları sanata dönüştürecek pişmiş kil ve topraktan mamul en geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasını amaçlayan Hatipoglu Güneş Kiremit seçkin ve köklü firmaların oluşturduğu geniş bir bayi ağı ile mamullerini müşterilerine ulaştırmaktadır.